Aplică cuponul EXTRA10 pînă pe 30.06, inclusiv. Sfidăm inflaţia, reducem preţurile!
Colecția nouă de parfumuri de NIȘĂ aici
RUJ LICHID MAT PE BAZA DE CEARA DE ALBINE SOFT MATT LONGWEAR LIP COLOUR 3,5GR
29.99lei 10.49lei

3 Mostre Cadou

*Livrare GRATUITĂ

Plată securizată (RAMBURS)

Livrare rapidă
DE CE SOFT MATT LONGWEAR LIP COLOUR:
– ambalaj elegant si aplicator foarte comod
– culoare persistenta
– stralucirea se tine pe buze toata ziua
– nuante delicate, frumoase si feminine
– textura mata, expresiva
– nu usuca pielea delicata a buzelor
– formula inovatoare ce catifeleaza buzele
– exclude senzatia de buze lipicioase
– nu curge si reda buzelor un aspect perfect conturat si nuantat
– este pe baza de ceara de albine ce hranste buzele
Ruj lichid cu finisare mata si extra-fina, contine pigmenti intensi de colorare. Este nevoie doar de o tusa de culoare, pentru un look indraznet si de lunga durata. Nu provoaca disconfort in timpul purtarii lui. Ruj lichid cu o rezistenta si trasfer mediu, ce este incredibil de usor de aplicat, gratie aplicatorului inclus. Are in compozitie ingrediente intens-hidratante, cu ajutorul carora buzele raman moi si fine, fara a se usca. Aplica-l intr-un strat subtire, iar pentru un plus de intensitate, poti defini buzele inainte cu un creion contur in nuanta rujului folosit. Nu contine parabeni sau alte sustante chimice.
DE CE SOFT MATT LONGWEAR LIP COLOUR:
– ambalaj elegant si aplicator foarte comod
– culoare persistenta
– stralucirea se tine pe buze toata ziua
– nuante delicate, frumoase si feminine
– textura mata, expresiva
– nu usuca pielea delicata a buzelor
– formula inovatoare ce catifeleaza buzele
– exclude senzatia de buze lipicioase
– nu curge si reda buzelor un aspect perfect conturat si nuantat
– este pe baza de ceara de albine ce hranste buzele.
INGREDIENTE ACTIVE:
- Ceara de albine – ofera o consistenta usoara si formeaza un strat subtire de protectie pe pielea buzelor, ce calmeaza instant, in special buzele crapate si iritate. Regenereaza si hdrateaza pielea buzelor. Asigura apicarea usoara si fina a luciului.
Mod de utilizare:
Cu ajutorul aplicatorului inclus, recomandam folosirea lui direct pe buze, intr-un strat foarte fin. Nuantele inchise se pot aplica in doua straturi foarte subtiri.
139 de recenzii pentru RUJ LICHID MAT PE BAZA DE CEARA DE ALBINE SOFT MATT LONGWEAR LIP COLOUR 3,5GR
TALC, ISODODECANE, ISODECYL NEOPENTANOATE, CAPRYLYL METHICONE, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SILICA, CERA ALBA, SORBITAN OLIVATE, POLYSILICONE-1 1, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PARFUM, MALTODEXTRIN, PROPYLENE CARBONATE, LINALOOL, LIMONENE, GERANIOL, +/- [CI 15850, CI 77891, CI 77492, CI 75470, CI 77499, CI 45410, CI 42090]
Formulele noastre sunt actualizate periodic, ca parte a angajamentului nostru pentru inovatie.
Din acest considerent, recomandam consultarea listei de ingrediente de pe ambalajul produsului.
Ați putea dori, de asemenea…
Produse similare
22.60 lei
75.86 lei



53.42 lei
52.90 lei






56.23 lei
93.30 lei
23.69 lei
24.69 lei
Adaugă un comentariu